-5% na wszystkie kominki i piece. Użyj kodu: rabat5
Opcje przeglądania
Kominek narożny
Moc Nominalna (kW)
Zakres Mocy Grzewczej (kW)
Rodzaj Przeszklenia
Sprawność Cieplna (%)
Materiał Wykonania
Średnica wylotu spalin (mm)
Dolot powietrza
Spełnia kryteria EKOPROJEKT
Przeznaczony Do Rekuperacji
Zgodność z normą BImSchV 2
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Głębokość (cm)
Max długość polan (cm)
Popielnik
Ozdobna szyba typu glass
Wyłożenie komory spalania
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Pokaż filtry
Schowaj filtry

Kominki z płaszczem wodnym to doskonałe rozwiązanie do domu czy mieszkania, które już od wielu lat zyskują szerokie grono zwolenników. Związane jest to z ekonomią, estetyką oraz ogromną wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. To urządzenia, które można stosować jako uzupełnienie ciepła w domu, a także jako samodzielne źródło ogrzewania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości kompletne kominki z płaszczem wodnym, których użytkowanie daje szereg korzyści. To nie tylko doskonałe ciepło, ale również wysoka estetyka. Związane jest to z ich funkcją dekoracyjną, gdyż tworzą niezwykłą aranżację przy jednoczesnym efektywnym ogrzewaniu pomieszczeń. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy wybrać jak najlepszy kominek z płaszczem wodnym, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Kominki z Płaszczem Wodnym

Kominki z płaszczem wodnym - jak działają?

Nie ulega wątpliwości, że kominki z płaszczem wodnym to innowacyjne rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Wszystko przez ogromną funkcjonalność, gdyż pozwalają nie tylko ogrzać lub dogrzać pomieszczenia, ale również podgrzać wodę użytkową. Działanie kominka z płaszczem wodnym jest zależne od czynnika grzewczego. W tym przypadku jest to woda, która ogrzewana jest dzięki spalinom drewna. Ciepło odbierane jest w odbiorniku, a woda jest rozprowadzana systemem rur do zainstalowanych w domu grzejników bądź do ogrzewania podłogowego. To efektywny i bezpieczny sposób ogrzewania pomieszczeń, jednak wymaga fachowego podłączenia, aby mógł cechować się sporą  efektywnością. Działanie kominka z płaszczem wodnym jest podobne do działania kotła, który opalany jest drewnem. Jednakże urządzenie to świetnie ogrzewa mieszkanie i wodę, stanowiąc jednocześnie doskonałą ozdobę domu czy mieszkania.

Kompletne kominki z płaszczem wodnym - jakie są ich zalety?

Kominki z płaszczem wodnym to moc korzyści płynących z ich użytkowania. Charakteryzują się ogromną sprawnością i efektywnością, a wszystko przez szczelny płaszcz wodny, który doskonale otacza komorę spalania, zapewniając tym samym świetny przepływ ciepła. W odróżnieniu od zwykłych kominków pozwalają na ogrzewanie całego domu czy mieszkania. Wykorzystanie kominka z płaszczem wodnym pozwala na połączenie go z ogrzewaniem podłogowym, pionowo-ściennym, a także grzejnikami. Natomiast zwykłe kominki pozwalają na ogrzanie jednego pomieszczenia. Co istotne, jest to również tańsza forma ogrzewania niż gazowe. Wiele z naszych kompletnych kominków z płaszczem wodnym wykazuje dużą emisję ciepła nawet kilka godzin po wygaśnięciu paleniska, co sprawia, że długotrwale można cieszyć się wysoką temperaturą pomieszczeń. Jest to szczególnie ważne zimą, kiedy panują niskie temperatury na zewnątrz budynku.

Kominki z płaszczem wodnym - doskonały efekt aranżacji

Kominki z płaszczem wodnym to nie tylko doskonały i efektywny sposób ogrzewania, ale również niezwykły efekt aranżacyjny. Kominki pozwalają na stworzenie doskonałego efektu aranżacyjnego w każdym domu, wprowadzają niesamowity klimat i sprawiają, że można z dumą prezentować wnętrza swojego domu. W końcu miło jest wieczorem przysiąść przy kominku, ogrzewając się jego ciepłem i podziwiając palące się drewno. Czytanie książki, picie kawy czy kakao wieczorem przy kominku to marzenie wielu osób. Nasze kominki pozwolą na wprowadzenia doskonałego klimatu do pomieszczeń, dlatego już dziś, warto zdecydować się na zakup kominka do swojego wnętrza. Proponowane przez nas kominki z płaszczem wodnym wyróżniają się wysoką estetyką wykonania. To produkty trwałe, odporne na korozję i czynniki drażniące. Dodatkowo, dzięki systemowi czystej szyby wyglądają doskonale przez cały okres ich użytkowania. Stawiając na nasze produkty, można cieszyć się ich doskonałym wyglądem i efektywnością przez długie lata.

Kominki wolnostojące z płaszczem wodnym - jaką opcję wybrać?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo masę różnorodnych kominków z płaszczem wodnym. Osobom, które szukają maksymalnie ekologicznego rozwiązania, polecamy kominek Lucy 16. Pozwala on na logiczne spalanie, a wszystko przez system dwóch deflektorów, które skutecznie wydłużają drogę spalin. To moc nominalna 16 kW, dodatkowo posiada wysokogatunkowy korpus i front wkładu wykonane z wysokogatunkowej stali, które są odporne na działanie wysokich temperatur. Co ważne, kominek ten wyposażony jest też w system czystej szyby (kurtyny powietrznej). Na uwagę zasługuje również perforowana klamka, która chroni przed nadmiernym nagrzewaniem i pozwala na komfortowe użytkowanie. Kolejną ciekawą propozycją jest kominek z płaszczem wodnym Zuzia 15. To niezwykle efektowny kominek, który bardzo dobrze sprawdzi się w nowoczesnych, przestronnych salonach. Zwiększona powierzchnia wymiany ciepła możliwa jest dzięki wbudowanym płomieniówkom i wysokiemu czopuchowi. Ponadto przy pomocy szybra można łatwo regulować ciąg powietrza. 

Kominki kompletne z płaszczem wodnym - dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zastanawiając się nad wyborem kominka z płaszczem wodnym, polecamy produkty z naszej oferty. To wiele różnorodnych urządzeń o zróżnicowanych parametrach, wymiarach i w przystępnych cenach. Dzięki temu każdy może znaleźć kominek dopasowany do własnych potrzeb. Warto wiedzieć, że wszystkie nasze urządzenia posiadają aż 5-letnią gwarancję z możliwością jej przedłużenia poprzez przystąpienie do programu “Pewni jakości - 10 lat gwarancji”. Aby móc skorzystać z oferty wystarczy dokonać montażu kominka przez doświadczonego instalatora w ciągu 90 dni od zakupu i zarejestrować zakup na stronie www. To ogromne ułatwienie i moc korzyści, w końcu warto mieć pewność zakupu wysokiej jakości kominka z płaszczem wodnym, który pozwoli na wieloletnie użytkowanie bez żadnych przeszkód.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl