Producenci
Kominki PRO

 

Kominki KRATKI PRO są odpowiedzią na potrzeby wszystkich Klientów, którzy szukają urządzeń bezpiecznych, ekonomicznych i ekologicznych. Jest to ściśle wyselekcjonowana grupa produktów, z którymi na co dzień pracują, i które polecają najlepsi PROfesjonaliści branży kominkowej. Dlatego KRATKI PRO to linia urządzeń dedykowanych do Salonów Sprzedaży.

Innowacyjność oraz dbałość o najwyższy poziom produktów to podstawowe filary naszej marki. Dowodem spełniania światowych standardów jest uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015 oraz licznych nagród branżowych i konsumenckich, potwierdzających jakość oferty firmy Kratki.pl. Wdrożony Wewnętrzny System Produkcji oraz Kontroli Jakości gwarantuje skuteczne i efektywne działanie na wszystkich etapach wytwarzania oraz magazynowania. Dzięki temu spełniamy wysokie i stale rosnące wymagania Klientów.

KRATKI PRO to kominki tworzone na lata. Produkujemy je z wysokiej jakości materiałów. Nasze 20-letnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz skrupulatną kontrolą jakości sprawiają, że bierzemy pełną odpowiedzialność za nie, dając im 10 lat gwarancji. Dodatkowo każde urządzenie wyposażamy w indywidualny Certyfikat Jakości.

Wykonanie

W naszych produktach stosujemy najnowocześniejsze wykładziny. Jako wypełnienie komory spalania używamy najnowszej generacji Acumotte, czyli specjalną mieszankę szamotowo-betonową. Ma ona na celu przede wszystkim lepszą akumulację ciepła oraz podwyższenie temperatury we wnętrzu kominka. Wpływa także na efektywniejsze dopalanie substancji wydobywających się w trakcie spalania. Tym samym spalanie jest bardziej ekologiczne, a wysoka temperatura utrzymuje się przez dłuższy czas. Nasze kominki wyposażone są w ceramikę żaroodporną wytrzymującą temperaturę do 800°C, która posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa. Dodatkowo urządzenia są całkowicie zabezpieczone przed niekontrolowaną wymianą powietrza z zewnątrz, poprzez system precyzyjnych uszczelnień. Dzięki temu są one idealną odpowiedzią również dla energooszczędnych domów z rekuperacją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl