-5% na wszystkie kominki i piece. Użyj kodu: rabat5
Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Pokaż filtry
Schowaj filtry

Koza K5 to doskonały wybór dla osób, które lubią tradycję w absolutnie nowoczesnej odsłonie. Jest to seria niewielkich rozmiarów pieców stalowych o mocy 7 kW, które wyróżniają się świetnymi parametrami cieplnymi. Koza K5 dostępna jest w czterech modelach: na nodze, z wnęką na drewno i standardowe. Jeśli szukasz prawdziwego domowego ogniska, ale masz ograniczoną przestrzeń to sprawdź tę propozycję! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Koza K5

Koza K5 - Twój piec wolnostojący

Piece wolnostojące koza K5 będą odpowiednie zarówno do dużych, jak i mniejszych pomieszczeń. Dużą zaletą jest podwyższenie na nodze, dzięki któremu ogień jest o wiele lepiej widoczny i wyeksponowany.

Koza K5 to przede wszystkim wygodne użytkowanie. Wśród praktycznych rozwiązań warto wymienić m.in. możliwość wysunięcia rusztu i popielnika, co ułatwia utrzymanie czystości wewnątrz wkładu. Ponadto dzięki systemowi czystej szyby istotnie ograniczone zostaje tworzenie się sadzy. Z kolei dzięki regulowanemu wylotowi spalin, piec może być montowany w różnych warunkach - z wylotem z tyłu lub na górze. W przypadku montażu z wylotem z tyłu konieczne jest dokupienie zaślepki dla płyty górnej. Atutem jest również wygodna w użytkowaniu, a także elegancka klamka, co ma wpływ na estetykę. Co ważne, technologie zastosowane w kozach K5 powodują, że spełniają one rygorystyczne wytyczne Ekoprojektu oraz normy BImSchV 2, wyznaczającej maksymalną emisję CO.

Koza K5 - funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie energii

Koza K5 to także maksymalne wykorzystanie energii oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, co gwarantuje m.in. zastosowanie nowoczesnych urządzeń podczas produkcji (solidne spawy zapewniające doskonałą szczelność). Warty podkreślenia jest także front, który został wyposażony w ceramikę o dużej odporności termicznej, wytrzymującej temperaturę do 660°C. W piecu koza K5 zastosowano także potrójny system dopowietrzenia komory spalania: powietrze pierwotne jest doprowadzane pod ruszt, a powietrze wtórne dostarczane jest przez otwory w tylnej ścianie. Deflektor wewnątrz komory spalania umożliwia dopalanie cząstek opału, a regulator umieszczony poniżej drzwi pieca pozwala na regulację dolotu powietrza, co wpływa na intensywność spalania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kominków oraz innych produktów, w tym m.in. z modelami takimi jak koza K6 lub koza K7. Oferujemy unikalne rozwiązania, które doskonale dopasują się do Twojego wnętrza, a także stworzą niepowtarzalny klimat. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl