-5% na wszystkie kominki i piece. Użyj kodu: rabat5

Blogowe inspiracje

Jak podłączyć kominek z płaszczem wodnym? 0
Jak podłączyć kominek z płaszczem wodnym?

Kominki z płaszczem wodnym wiodą w ostatnim czasie prym wśród domowych instalacji grzewczych. Są bowiem urządzeniami, które w połączeniu z nowoczesną technologią, stanowią doskonałe wsparcie głównego źródła ciepła, a dodatkowo spełniają wszelkie, niezbędne standardy dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska, zupełnie jak nowoczesne biokominki.

czytaj całość »
Czy biokominki grzeją? Odpowiedzi na ważne pytania 0
Czy biokominki grzeją? Odpowiedzi na ważne pytania

 

Kominki nadal kojarzą się głównie z tradycyjnym paleniskiem i przyjemnym dźwiękiem trzaskającego drewna. Czy słusznie? Rozwój technologiczny nie ominął branży kominkowej i aktualnie na rynku znajdziesz wiele nieoczywistych rozwiązań, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wielu z nich decyduje się na alternatywne rozwiązanie w duchu eko. Czy biokominki grzeją? Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

 

 

czytaj całość »
Jak rozpalić w kominku? Instrukcja krok po kroku 0
Jak rozpalić w kominku? Instrukcja krok po kroku

Kiedy w pomieszczeniu jest zimno i zależy Ci na czasie, chcesz szybko rozpalić w kominku. Jak zrobić to skutecznie, a przy tym ograniczyć wydobywanie się szkodliwego dla instalacji, ale i brudzącego drzwiczki dymu? Poznaj dobre praktyki i ciesz się czystym ciepłem. Skorzystaj z naszych rad i sprawdź, jak rozpalić w kominku krok po kroku.

 

czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl