-5% na wszystkie kominki i piece. Użyj kodu: rabat5
Opcje przeglądania
Pokaż filtry
Schowaj filtry

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wysokiej jakości piece wolnostojące. W asortymencie posiadamy wiele różnorodnych modeli, w atrakcyjnych cenach i zróżnicowanych wymiarach. Dzięki temu każdy będzie mógł sobie pozwolić na ich zakup, bez względu na ilość dostępnego miejsca. Oferujemy zarówno piece wolnostojące kozy żeliwne, jak i stalowe o wielu funkcjonalnościach. Warto wiedzieć, że ich doskonały design sprawia, że w dzisiejszych czasach piece kozy wolnostojące pełnią w dużej mierze funkcję ozdobną. Wyróżniają się niebanalnym wykończeniem, dlatego będą doskonałym uzupełnieniem wnętrza urządzonego zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Zachęcamy do zakupów pieców wolnostojących, które będą doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które poszukują uniwersalnych rozwiązań.

Piece Wolnostojące

Piec stalowy koza  TORA 8 KW Ø 150
Producent: Kratki
Cena: 7 860,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy koza  ROLLO 7 KW
Producent: Kratki
Cena: 4 100,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy koza  INGA 8KW
Producent: Kratki
Cena: 8 980,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy koza K5 Ø 150 7 kW
Producent: Kratki
Cena: 3 970,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy koza K5 Ø 130 7 kW
Producent: Kratki
Cena: 3 970,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy Lynx B 6,5 kW
Producent: Hitze
Cena: 6 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy Lynx S 6,5 kW
Producent: Hitze
Cena: 5 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy Lupo L 11 kW
Producent: Hitze
Cena: 8 579,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy Lupo M 8,7 kW
Producent: Hitze
Cena: 6 919,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy Lupo S 6,5 kW
Producent: Hitze
Cena: 6 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy Cane S 6,5 kW
Producent: Hitze
Cena: 6 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec stalowy Cane SF 6,5 kW
Producent: Hitze
Cena: 6 309,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec żeliwny Koza K6 fI 150 mm 8 kW
Producent: Kratki
Cena: 3 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec wolnostojący SIGA 6,5 kW
Producent: Hitze
Cena: 7 666,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec wolnostojący LEGNO 5,5 kW
Producent: Hitze
Cena: 3 729,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec Stalowy Koza PICARD Ø 150 9 kW
Producent: Kratki
Cena: 5 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec Stalowy Koza TITAN Ø 150 11 kW
Producent: Kratki
Cena: 6 270,00 zł
szt.
zobacz więcej

Piec wolnostojący koza - dla idealnie ciepłych wnętrz

Piece wolnostojące - kozy są doskonałym wyborem dla wielu wnętrz. Już nasi przodkowie wykorzystywali tzw. kozy do ogrzewania pomieszczeń. Dziś również można nabyć te popularne piece wolnostojące. Co ważne, są to modele ulepszone, dopracowane i bezpieczne w użytkowaniu. Można zauważyć ogromne zainteresowanie ich zakupem, a wszystko przez ciepło, jakie gwarantują oraz niepowtarzalny design, jaki tworzą w pomieszczeniach. Warto wiedzieć, że dzisiejsze kozy wolnostojące to nowoczesna technologia, która gwarantuje ogromną wydajność cieplną. To doskonała alternatywa dla kominków, gdyż piece wolnostojące kozy są w stanie ogrzać naprawdę duże powierzchnie. Ich przewagą nad kominkami jest to, iż można w łatwy sposób je zdemontować i przenieść w wybrane miejsce. Ogromna funkcjonalność sprawia, że wybierają je zarówno właściciele domów całorocznych, jak i domków letniskowych. Są one doskonałym wyborem, wydajnym i nowoczesnym o niebanalnym wyglądzie, który wpisze się w każde wnętrze.

Piece kominkowe wolnostojące - jakie są ich rodzaje?

W naszej ofercie prezentujemy wiele modeli pieców wolnostojących. Są to zarówno modele żeliwne, jak i stalowe. Pierwsze z nich wyróżniają się jedynym w swoim rodzaju wyglądem. Posiadają oryginalne zdobienia oraz doskonale oddają ciepło, nawet przez dłuższy czas po wygaśnięciu paleniska. Piece wolnostojące stalowe nagrzewają się dużo szybciej, jednak ich oddawanie ciepła kończy się wraz z wygaśnięciem ognia. Warto wiedzieć, że konstrukcje wykonane ze stali są dużo lżejsze niż te żeliwne. Dodatkowo są również od nich tańsze. Wśród wielu naszych propozycji, warto zerknąć na dostępne kozy wolnostojące, np. model K9 fi150 Kratki. To piec żeliwny o mocy nominalnej 6 kW. Dzięki deflektorowi z Acumotte możliwe jest dopalanie cząstek opału. Piec prezentuje się niezwykle estetycznie - elementy stalowe zostały wycięte laserowo przy pomocy nowoczesnych urządzeń, a następnie wygięte na giętarkach CNC. Dodatkowo piec wyposażono w system czystej szyby. Wśród innych modeli zachęcamy do zwrócenia uwagi na piece stalowe np. model AB Stal 2 Kratki. To model, który dzięki wyłożeniu komory spalania Termotec - materiałem akumulującym ciepło doskonale utrzymuje wysoką temperaturę.

Kozy kominki wolnostojące - jakie są ich zalety?

Kozy kominki wolnostojące to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w wielu domach. Na ogromną uwagę zasługuje tutaj mobilność, gdyż są to piece, które można w dowolny sposób przestawiać w różnych pomieszczeniach. Wystarczy podpiąć go pod przewód kominowy, aby móc cieszyć się ciepłem. Warto wspomnieć, że montaż kozy wolnostojącej jest bardzo szybki i dużo prostszy niż w przypadku kominków. Nie wymaga zabudowy, dodatkowo potrafi doskonale ogrzać pomieszczenie, w którym aktualnie się znajduje. To bardzo wydajne źródło ciepła stosowane szczególnie do dogrzewania pomieszczeń. Warto wiedzieć, że piece wolnostojące są również doskonałą dekoracją wnętrz, jednak należy ustawiać je z dala od mebli i elementów wyposażenia, które mogłyby ulec zniszczeniu przez nadmierne nagrzewanie, a także w miejscu niedostępnym dla dzieci. Piece dostępne w naszej ofercie spełniają rygorystyczne normy emisji BImSchV2.

 

Zapraszamy do zakupów! Posiadamy ogromną ilość modeli pieców wolnostojących tzw. kóz, dlatego każdy znajdzie coś, co odpowie na wszystkie jego potrzeby.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl